Apartmán Jacaranda v Puerto Rico

ID nemovitosti

CA 05205

Druh nemovitosti

Apartmán

Lokalita

Mogán

Dispozice

2+KK

Obytná plocha (m2)

55

Vybavení

Ano

Cena

110,000.00
Jméno*
E-mail*
Telefon
+420
  Znalost angličtiny/španělštiny*
  ne
  ano
  Finanční limit
  Zájmová lokalita
  Zpráva*
  Odeslat

  Apartmán se nachází na vrcholu horského úbočí v Puerto Rico a nabízí nádherný výhled na údolí Barranco Agua la Perra, které se táhne až k moři a sportovnímu přístavu. Terasa má ideální orientaci, na které si můžete vychutnat snídani venku při sledování východu slunce, a díky vyvýšené poloze je zde dostatek slunce i denního světla.

  Objekt je rozdělen na ložnici, obývací pokoj s otevřenou kuchyní, koupelnu a prostornou terasu. Po částečné rekonstrukci s nově vybavenou kuchyní a s kvalitním nábytkem zahrnutým v prodejní ceně je apartmán připraven k nastěhování.

  Komplex se nachází ve velmi klidné oblasti a má střešní společný bazén s terasou a volitelné společné parkoviště; i když vzhledem k jeho poloze není parkování na ulici nikdy problém. Z komplexu se krátkou procházkou dostanete na začátek mnoha horských stezek, které se staly velmi oblíbenými pro všechny, kdo mají rádi pěší turistiku a zároveň se kochají dechberoucími výhledy, které se z těchto vyvýšených míst nabízejí. Schody vedle komplexu vás zavedou dolů do údolí Barranco Agua la Perra, kde najdete malé nákupní centrum s bary, restauracemi a supermarketem, nebo do hlavní oblasti Puerto Rico, která je také v docházkové vzdálenosti a kde najdete větší množství nákupních center, barů a restaurací. Pokud by se vám procházka zpět nahoru nelíbila, snadno si objednáte taxi, které vás bude stát jen pár eur.

  Zveřejněný plán je třeba považovat za orientační náčrt, nikoli za přesný odraz fyzické reality nemovitosti; v půdorysném uspořádání a rozměrech se mohou vyskytnout nepřesnosti.

  Tato nemovitost je postavena na pozemku klasifikovaném pro turistické využití, nicméně budova je fakticky využívána pro účely bydlení a toto využití je považováno za konsolidované.