Apartmán v komplexu Curasol II v Playa del Cura

ID nemovitosti

CA 05323

Druh nemovitosti

Apartmán

Lokalita

Mogán

Dispozice

2+KK

Obytná plocha (m2)

37.5

Vybavení

Ano

Cena

165,000.00
Jméno*
E-mail*
Telefon
+420
  Zpráva*
  Odeslat

  Jedná se o nemovitost pro ty, kteří chtějí žít na klidném místě s krásným výhledem na moře a zároveň v blízkosti mnoha zařízení a v pěší vzdálenosti od pláže.

  Apartmán se nachází v oblíbeném a velmi dobře udržovaném komplexu Curasol II v Playa del Cura. Hned při vstupu do komplexu vás uvítá vkusná výzdoba, která vytváří klidnou a příjemnou atmosféru, a z bezpečnostních důvodů zde najdete interkom, který usnadňuje povolení vstupu návštěvníkům.,Do všech pater se dostanete výtahem nebo po schodech. Curasol II má také nádherný areál s vyhřívaným bazénem. Je zde dostatek prostoru a soukromí pro každého.

  Apartmán má velkou a slunnou terasu. Ideální pro příjemné posezení s rodinou a přáteli. Zde můžete při skleničce vína snít a jen se kochat krásným výhledem, zatímco ve zbytku Evropy začíná vládnout zima. Samotný interiér je světlý a příjemně zařízený, s dostatkem prostoru. Do obývacího pokoje dopadá skrze velké posuvné skleněné dveře dostatek přirozeného slunečního světla a díky dobře vybavené kuchyni je příprava jídel bezproblémová. Dvoulůžková ložnice s vestavěnou skříní má také skleněné dveře, které se otevírají na terasu, a poskytují tak místnosti dostatek přirozeného světla a větrání.

  Apartmán se prodává kompletně zařízený a vybavený.

  Zde budete mít pocit, že jste našli domov i životní styl, po kterém toužíte, proto si nenechte ujít tuto jedinečnou nemovitost !!!

  Playa del Cura je malé okouzlující místo nacházející se mezi Amadores a Taurito. Najdete zde zařízení, jako jsou bary, restaurace, lékárna, kadeřnictví a supermarket; kromě idylické malé pláže, stanoviště taxi a zastávku autobusů do jiných měst. V okolí je mnoho příležitostí k pěší turistice a nedaleko se nachází známé golfové hřiště v Tauro.

  Půdorys: obývací pokoj s otevřenou kuchyní, koupelna, ložnice s manželskou postelí a prostorná terasa.

  33 m² + terasa 13 m²

  Zveřejněný plán je třeba považovat za orientační náčrt, nikoli za přesný odraz fyzické reality nemovitosti; v půdorysném uspořádání a rozměrech se mohou vyskytnout nepřesnosti.

  Tato nemovitost je postavena na pozemku klasifikovaném pro turistické využití, nicméně budova je fakticky využívána pro účely bydlení a toto využití je považováno za konsolidované.

  PLAYA DEL CURA se nachází na západním konci údolí Tauro v jižní části ostrova Gran Canaria, asi 10 minut jízdy autem z Arguineguínu a přesně na půli cesty mezi letovisky Puerto Rico a Puerto de Mogán.

  Většina zdejších nemovitostí na svazích má krásný výhled na oceán, pláž a záliv a v malém nákupním centru najdete supermarket a několik restaurací a barů.

  Písečná pláž Playa del Cura je jednou z nejslunečnějších na Gran Canarii. Hned vedle se nachází nová pláž v Tauro a jen pár minut jízdy autem je krásná pláž Amadores.