Apartmán v komplexu Canaima v Puerto Rico

ID nemovitosti

CA 5496

Druh nemovitosti

Apartmán

Lokalita

Mogán

Dispozice

3+KK

Obytná plocha (m2)

58

Vybavení

Ano

Cena

195,000.00
Jméno *
E-mail *
Telefon
+420
Hledat
  Znalost angličtiny/španělštiny*
  ne
  ano
  Finanční limit
  Zájmová lokalita
  Zpráva *

  Apartmán o ploše 58 m2 se dvěma ložnicemi, dvěma koupelnami, velkým obývákem s otevřenou kuchyní a terasou 16 m2.

  Prostorný a zrekonstruovaný apartmán se dvěma ložnicemi se nachází na západním svahu Portorika. Tato nemovitost nacházející se v komplexu Canaima má dvě dvoulůžkové ložnice se dvěma koupelnami a terasou, které se nacházejí na jednom podlaží, což je v turistické oblasti Puerto Rico neobvyklý a velmi ceněný prvek.

  Do apartmánu se vchází z terasy, která má dostatečný prostor pro lehátka, stůl a židle a odkud si můžete od časného rána užívat slunce. Interiér je zařízen a vyzdoben v severském designu, který kombinuje světlé barvy s dřevěnými podlahami. Jedna z ložnic má vlastní koupelnu a druhá je vybavena malým balkonem, na kterém si můžete venkovní prostor ještě více vychutnat.

  Canaima je komplex, který prošel rozsáhlou rekonstrukcí a má velkolepé společné prostory. Velký bazén, sluneční terasy s lehátky a slunečníky vám nabízí místo, kde se můžete pohodlně opalovat a zároveň si užívat příjemný výhled na moře a na hory. Kromě toho je zde přes den otevřený bar u bazénu, kde si můžete vychutnat osvěžující nápoje, koktejly a občerstvení.

  Díky své orientaci těží Canaima ze slunečního záření od první hodiny dne až do odpoledne. Pláž Puerto Rico a nákupní zóna, kterou tvoří zrekonstruované nákupní centrum Puerto Rico a nové nákupní centrum Mogan Mall a The Market, jsou v krátké docházkové vzdálenosti. Najdete zde širokou škálu obchodů i řadu restaurací a nočních podniků.

  Ve stejném komplexu nabízíme k prodeji také byty s jednou ložnicí v ceně od 159 000 eur. Pro více informací prosím kontaktujte naše konzultanty.

  Měsíční komunitní poplatek ve výši 180 eur zahrnuje náklady na vodu.

   

  Vybavení :

  - Vestavěné skříně

  - Bar

  - Komunální náklady včetně vody

  - Světlý

  - Zařízený

  - Vyhřívaný bazén

  - Ranní slunce

  - Terasa

  - Výhled na moře

  - Rok výstavby 1985

  - Dobrý stav

  - Orientace na jihovýchod

   

  Okolí :

  - Pobřeží

  - Autobusové zastávky

  - Nákupní centra

  - Centrální poloha

  - Zdravotní středisko

  - Restaurace

  Tato nemovitost patří k turistickému zařízení, které podléhá platným zákonům o cestovním ruchu a je provozováno provozovatelem cestovního ruchu. Mohou zde být jednotky, které se nepodílejí na turistickém pronájmu, ale jsou ve vlastním užívání majitelů jako rekreační dům nebo druhé bydlení. Bez ohledu na to by měla být jakákoli forma pronájmu realizována prostřednictvím uvedeného provozovatele cestovního ruchu a pronájem jakýmkoli jiným způsobem se nedoporučuje.

  Měsíční komunální poplatky: 180 EUR