Apartmán v komplexu Monseňor v Playa del Cura

ID nemovitosti

CA 5262

Druh nemovitosti

Apartmán

Lokalita

Mogán

Dispozice

2+KK

Obytná plocha (m2)

36

Vybavení

Částečně

Cena

145,000.00
Jméno*
E-mail*
Telefon
+420
  Znalost angličtiny/španělštiny*
  ne
  ano
  Finanční limit
  Zájmová lokalita
  Zpráva*
  Odeslat

  Rohový apartmán s velkou terasou a nádherným výhledem na Atlantický oceán se nachází v klidné části komplexu Monseñor, Playa del Cura. Nemovitost byla nedávno vymalována a vylepšena, aby se dovnitř dostalo více světla. Velká terasa o rozloze 18 m² je ideální pro umístění několika lehátek a jídelního stolu venku. Má také elektrickou markýzu, která zakrývá celou terasu a vytváří v domě pocit prostornosti.

  Komplex nabízí mnoho zařízení. Najdete zde několik společných bazénů s velkými terasami a lehátky k odpočinku. Také tenisový kurt, ideální pro rodinný turnaj. V přízemí se nachází malý supermarket, který vám nabízí čerstvé pečivo k snídani. Pár metrů od komplexu se nachází malé nákupní centrum, ve kterém je supermarket Spar a několik barů s živou hudbou.

  V případě potřeby rušnějšího života můžete jet autobusem nebo taxíkem do Puerto Rico, které je vzdálené jen několik minut, a užít si nová nákupní centra The Market a Mogan Mall. V pěší vzdálenosti od komplexu se nachází El Campo de Golf de Tauro , Playa del Cura, Amadores a četné stezky pro dobrodružnější povahy.

  Apartmán má 1 ložnici, otevřenou kuchyň, obývací pokoj, koupelnu a velkou terasu.

  Zveřejněný plán je třeba považovat za orientační náčrt, nikoli za přesný odraz fyzické reality nemovitosti; v půdorysném uspořádání a rozměrech se mohou vyskytnout nepřesnosti.