Apartmán v komplexu Vallemar v Puerto Rico

ID nemovitosti

CA 05182

Druh nemovitosti

Apartmán

Lokalita

Mogán

Dispozice

2+1

Obytná plocha (m2)

40

Vybavení

Částečně

Cena

145,000.00
Jméno*
E-mail*
Telefon
+420
  Zpráva*
  Odeslat

  Částečně zrekonstruovaný apartmán se dvěma ložnicemi se nachází na východním svahu Portorika. Má dvě velké terasy, ze kterých je krásný výhled na pláž a moře. Má zrekonstruovanou kuchyň a světlou jídelnu, ze které je přístup na terasy. Obě ložnice mají samostatné větrání a vestavěné skříně.

  Do nového nákupního centra a na pláž Puerto Rico dojdete za pouhých 10 minut. V blízkosti najdete supermarkety, lékárny, autobusové zastávky, taxi nebo jakékoliv služby, které potřebujete.

  PUERTO RICO, kde léto nikdy nekončí, je jednou z nejoblíbenějších destinací předevšímm pro cestovatele z Velké Británie a Skandinávie.

  Puerto Rico je postaveno ve třech malých údolích s výhledem na Atlantický oceán a má ideální polohu. Hlavní údolí je vhodné pro ty, kteří chtějí být tam, kde to žije, zatímco Barranco Agua La Perra a Amadores nabízejí klidnější atmosféru.

  Díky své geografické rozmanitosti a jedinečnému mikroklimatu poskytuje oblast dlouhý seznam venkovních volnočasových a zábavních aktivit, od odpočinku na krásných plážích Puerto Rico & Amadores, přes účast na řadě vodních sportů až po úchvatné výhledy při túrách v horách. Komerční nákupy, stravování a noční zábava jsou velmi rozmanité, 3 nákupní centra rozhodně uspokojí všechny vaše potřeby.