Bungalov v komplexu Canarios I v centru Arguineguin

ID nemovitosti

CA 05258

Druh nemovitosti

Bungalov

Lokalita

Maspalomas

Dispozice

1+KK

Obytná plocha (m2)

40

Vybavení

Částečně

Cena

155,000.00
Jméno*
E-mail*
Telefon
+420
  Zpráva*
  Odeslat

  Tento bungalov se nachází v oblíbeném komplexu Los Canarios I.

  Los Canarios I je atraktivní pro svou centrální polohu v Arguineguínu a pro dobrou údržbu komplexu. Bungalovy jsou postaveny v tradičním španělském stylu, obklopeny mnoha zelenými plochami, malými cestičkami a několika společnými bazény.

  Bungalov se nachází v bloku pouze se dvěma jednotkami a má terasu před i za objektem. Zde si můžete užívat klidu a soukromí, a přitom bydlet velmi blízko většiny zařízení. K dnešnímu dni má bungalov výklenek na spaní, ale je zde možnost vybudovat podkroví pro další prostor na spaní.

  Krátkou pětiminutovou procházkou se dostanete do centra útulné rybářské vesničky Arguineguín. Zde najdete vše potřebné pro obchody, supermarkety, park, lékárnu, lékaře a velký výběr restaurací a kaváren. K celodennímu pobytu na pláži láká jak městská pláž, tak o něco menší pláž La Lajilla, která se nachází v bezprostřední blízkosti. Pokud máte chuť vyrazit do Las Palmas nebo některého z dalších okolních měst, jen pár metrů od ubytování najdete autobusovou zastávku i stanoviště taxi.

  Půdorys: Obývací pokoj s otevřenou kuchyní, koupelna, výklenek na spaní a terasy.

  40 m² + terasa

  Zveřejněný plán je třeba považovat za orientační náčrt, nikoli za přesný odraz fyzické reality nemovitosti; v půdorysném uspořádání a rozměrech se mohou vyskytnout nepřesnosti.