Naše služby

Naše služby

Máme individuální přístup ke každému zákazníkovi. Přenecháte nám Vaše starosti související s nákupem nemovitosti a my se o Vás dokonale postaráme.

Nabídka nemovitostí
máme dokonalý přehled o nemovitostech, které jsou v danou chvíli k dispozici
Pomoc se zajištěním nákupu nemovitosti
pomůžeme Vám s jednotlivými kroky souvisejícími s nákupem nemovitosti včetně tlumočníka.
Právní náležitosti
Provedeme Vás labyrintem španělských zákonů
Na co nezapomenout
sjednat si pojištění nemovitostI na běžná rizika u renomované pojišťovny

Odpovíme na Vaše dotazy

Jsme tu pro Vás a pokud budete mít jakékoli dotazy k nákupu nemovitosti na Gran Canaria, obraťte se na nás. Rádi se s Vámi podělíme o zkušenosti, jaké je to žít na Kanárských ostrovech. Co je zde zajímavé, proč je výhodné, pořídit si vlastní nemovitost přímo na Kanárských ostrovech a to nejen z pohledu financí.

Poskytneme Vám všechny potřebné informace

Jelikož výběr a nákup nemovitosti není běžná činnost, je velice důležité získat všechny informace ještě před samotnou koupí. Při nákupu nemovitosti v zahraničí toto platí dvojnásob a rozhodně se nevyplatí sběr informací podcenit.

Jsme s Vámi osobně

Naši pracovníci Vám budou nápomocni při výběru a osobních prohlídkách vybraných nemovitostí na Gran Canaria. Budeme s Vámi osobně a pomůžeme Vám s výběrem, dotazy i komunikací.

 

Váš nákup nemovitosti můžete v klidu svěřit našim specialistům.

Právní kroky jsou naše práce

V rámci nákupu Vaší nemovitosti na Gran Canaria pro Vás zajistíme všechny potřebné právní a administrativní úkony. Nemusíte mít žádné obavy, že si s něčím nebudete umět poradit. Postaráme se o Vás.

Neumluvíte španělsky?

To vůbec nevadí, protože na všech jednáních bude přítomen česko-španělský tlumočník. Ten za Vás domluví a vyřídí vše potřebné.