Bungalov Costa Rica v Puerto Rico

ID nemovitosti

CA5724

Druh nemovitosti

Bungalov

Lokalita

Mogán

Dispozice

4+KK

Vybavení

Částečně

Cena

260,000.00
Jméno a příjmení *
E-mail *
Telefon
+420
Hledat
  Adresa bydliště
  Znalost angličtiny/španělštiny*
  ne
  ano
  ID nemovitosti
  Zpráva *

  Bungalov se dvěma ložnicemi v centru města Puerto Rico

  Tento prostorný rohový bungalov se nachází na strategickém místě v komplexu Costa Rica v Portoriku. Tato nemovitost má řadu vlastností, které z ní činí ideální místo pro bydlení i investici.

  Díky dvěma dvoulůžkovým ložnicím nabízí dostatek prostoru pro ubytování vaší rodiny nebo přátel. Za zmínku stojí zejména velkorysá velikost terasy, která je ideální pro trávení kvalitního času venku.

  Mezi pozoruhodné výhody patří i blízkost vchodu do komplexu, díky čemuž je snadno dostupný s nákupy. Kromě toho je to jeden z mála bungalovů, který má samostatnou kuchyň a využití rozsáhlého úložného prostoru/užitkové místnosti. Má také malou místnost u terasy, ideální pro další úložný nebo jídelní prostor.

  Nemovitost prošla částečnou rekonstrukcí, včetně modernizace elektrických a vodovodních rozvodů, nové podlahy a významných vylepšení v koupelně a kuchyni. To zajišťuje klid s vědomím, že bungalov byl modernizován a je ve vynikajícím stavu. V horkých letních měsících udržuje klimatizace v obývacím pokoji příjemnou teplotu uvnitř, což vám umožní pohodlně odpočívat a relaxovat kdykoli během dne.

  Komplex se nachází v centru Puerto Rico, jen několik metrů od oblíbeného nákupního centra, které nabízí širokou škálu služeb a občanské vybavenosti. Vše, co potřebujete, budete mít na dosah ruky - od módních obchodů po restaurace, supermarkety a další. Milovníky pláží potěší, že se k pobřeží dostanete snadno během 10 minut chůze.

  Tato nemovitost je postavena na pozemku klasifikovaném pro turistické využití, nicméně budova je fakticky využívána pro účely bydlení a toto využití je považováno za konsolidované.

  Měsíční komunální poplatky: 100 €

  Vybavení :

  Klimatizace

  Vestavěné skříně

  Spíž

  Rohový

  Světlé

  Zařízené

  Společný bazén

  Odpolední slunce

  Terasa

  Markýza

  Dobrý stav

  Orientace na západ

  Okolí

  Pobřeží

  Nákupní centra

  Centrální poloha

  Zdravotní středisko