Bungalov Venesol v Sonnenland

ID nemovitosti

CA5732

Druh nemovitosti

Bungalov

Lokalita

Maspalomas

Dispozice

3+KK

Plocha pozemku (m2)

114

Vybavení

Ano

Cena

330,000.00
Jméno a příjmení *
E-mail *
Telefon
+420
Hledat
  Adresa bydliště
  Znalost angličtiny/španělštiny*
  ne
  ano
  ID nemovitosti
  Zpráva *

  Jednopodlažní bungalov se 3 ložnicemi, velkou terasou a dobře vybavenou venkovní kuchyní.

  Tento rohový bungalov se nachází na klidném a výhodném místě.

  Díky bočnímu vchodu sdílenému s nejbližšími sousedy můžete vcházet a vycházet přímo z ulice a parkoviště, aniž byste museli procházet hlavním vchodem.

  Prostorná terasa s dobře vybavenou venkovní kuchyní je bezpochyby srdcem bungalovu. Zde můžete vařit v soukromí a klidu a zároveň si podle nálady vybírat mezi sluncem a stínem. Ideální pro ty, kteří si chtějí užívat venkovní bydlení v pohodlí domova. K dispozici je venkovní sprcha a prostor pro lehátka. Pokud dáváte přednost bazénu, můžete ujít pár metrů k velkému a příjemnému bazénu, který je vybaven rampami přizpůsobenými pro osoby se zdravotním postižením.

  Uvnitř jsou tři ložnice, koupelna a kuchyň se společenskými prostory. Zajímavá architektura s různou výškou stropů a úrovní osvětlení dodává nemovitosti pocit světla a prostoru.

  Komplex Venesol je příjemným místem s krásnými zahradami a zelenými plochami, které umožňují vychutnat si přírodní a klidné prostředí. Nabízí řadu zařízení a vybavení pro ty, kteří hledají domov v exkluzivní a klidné čtvrti v Sonnenland Gran Canaria.

  Sonnenland je exkluzivní a dobře situovaná oblast na jihu ostrova Gran Canaria, známá svými luxusními nemovitostmi a celoročně mírným klimatem. Tato oblast je ideální pro ty, kteří hledají klidnou a pohodovou atmosféru, ale zároveň mají blízko ke všemu, co potřebují. V bezprostřední blízkosti se nachází široká škála restaurací, barů, obchodů, supermarketů, nákupních center a veřejné dopravy. Budete si také moci užívat nejrůznějších venkovních aktivit, jako je golf, pěší turistika, cyklistika, vodní sporty a mnoho dalšího.

  Rozložení

  Obývací pokoj/kuchyň, koupelna, tři ložnice a terasa.

  POZNÁMKA: Registrovaná plocha 114,10 m² (37,29 m² zastavěná plocha + 76,80 m² volná plocha). Dříve byla provedena přístavba o rozloze cca 15 m² se dvěma ložnicemi, takže současné obydlí tvoří cca 114 m² (37 m² zapsaných + přístavba cca 15 m²) + terasa cca 60 m².

  Tato nemovitost je postavena na pozemku klasifikovaném pro turistické využití, nicméně budova je fakticky využívána pro účely bydlení a toto využití je považováno za konsolidované.

  Vybavení :

  Bezbariérový přístup

  Klimatizace

  Alarm

  Vestavěné skříně

  Gril

  Světlé

  Zařízený

  Společný bazén

  Ranní slunce

  Odpolední slunce

  Vysoké stropy

  Terasa

  Markýza

  Dobrý stav

  Okolí

  Nemocnice

  Golf

  Autobusové zastávky

  Nákupní centra

  Zdravotní středisko

  Restaurace

  Zelené plochy