Dům Casa Rosa v Playa del Cura

ID nemovitosti

5331

Druh nemovitosti

Domy

Lokalita

Mogán

Dispozice

Více

Obytná plocha (m2)

260

Plocha pozemku (m2)

450

Vybavení

Ano

Cena

570,000.00
Jméno a příjmení *
E-mail *
Telefon
+420
Hledat
  Adresa bydliště
  Znalost angličtiny/španělštiny*
  ne
  ano
  ID nemovitosti
  Zpráva *

  V Playa del Cura se nachází tento malebný dům s názvem "Casa Rosa". Tato samostatně stojící nemovitost je v této oblasti jedinečná díky své stavební typologii, skládá se ze dvou dvojdomků, bytu, několika teras se zahradami a bazénu.

  Navzdory tomu, že nemovitost potřebuje určitou rekonstrukci, potenciál tohoto místa je nepřekonatelný. Je orientován na jih, a proto nabízí velkolepý výhled na moře, a zhruba za 6 minut chůze se ocitnete na útulné pláži Playa del Cura.

  Budova je rozdělena na tři samostatné byty. Dva symetrické domy mají společnou střešní terasu, která poskytuje ideální prostor pro opalování a vychutnávání si výhledů, každý z nich má také malou terasu vedle vchodu, kde vám malý stolek a barevné rostliny poskytnou soukromí a příjemný prostor pro stolování nebo odpočinek. Uvnitř v přízemí má každý dům velký obývací pokoj s jídelním koutem, otevřenou kuchyň a koupelnu. Přirozené světlo, které sem proniká okny, spolu s prostorností místností vytváří pocit tepla, který je velmi okouzlující. V horních patrech jsou vždy dvě dvoulůžkové ložnice s velkými okny, ze kterých se můžete kochat výhledem na moře, rodinná koupelna a další malá terasa. Schodiště pokračuje až na střešní terasu.

  Vedle těchto dvou domů je v jednom patře postaven malý apartmán, který má dvě dvoulůžkové ložnice, prostornou koupelnu a obývací pokoj s otevřenou kuchyní. Tento apartmán může využívat malou terasu před vchodem a a má snadný přístup na velké solárium s grilem nad apartmánem.

  Venkovní zahrady obklopující nemovitosti jsou velmi dobře udržované a vyznačují se širokou škálou rostlin, které dodávají domům osobitost a svěžest. Bazén potřebuje rekonstrukci.

  Necelých 10 minut chůze od apartmánů se nacházejí pláže Playa del Cura a Tauro. Nedaleko se nachází také malé nákupní centrum, v němž je supermarket Spar, lékárna a několik restaurací a barů s živou hudbou. Pokud hledáte spíše atmosféru, Puerto Rico s novými nákupními centry je vzdáleno pouhých 5 minut jízdy autem.

  Paya del Cura je dobře dostupná veřejnou dopravou, z Playa del Cura jezdí každou hodinu expresní autobusová linka na letiště a do Las Palmas.

  Plocha: Plocha bytů 1 a 2: zastavěná plocha každého z nich 100 m² + společná střešní terasa. Mají také skladovací prostory. Byt 3: zastavěná plocha 60 m². Zbytek pozemku 290 m², odpovídá terasám, zahradám a bazénu.

   

  Funkce a vybavení

  - Samostatný apartmán

  - Vestavěné skříně

  - Světlý

  - Zařízený nábytkem

  - Terasa

  - Soukromý bazén

             - Ranní slunce

  - Odpolední slunce

  - Solárium

  - Terasa

  - Výhled na moře

  - Rok výstavby 1980

  - Dobrý stav

  - Orientace na jih