Dům v Puerto de Mogán

ID nemovitosti

CA 5465

Druh nemovitosti

Domy

Lokalita

Mogán

Dispozice

Více

Plocha pozemku (m2)

155

Vybavení

Částečně

Cena

855,000.00
Jméno a příjmení *
E-mail *
Telefon
+420
Hledat
  Adresa bydliště
  Znalost angličtiny/španělštiny*
  ne
  ano
  ID nemovitosti
  Zpráva *

  Jen zcela výjimečně se ve starém přístavním městečku Puerto de Mogán objeví na trhu dům, jako je tento. Tato krásná a jedinečná nemovitost se nachází na pěší zóně s malým provozem a snadným přístupem a je rozdělena na dva apartmány se samostatnými vchody a v současné době jsou pronajímány na rekreační bázi a generují vysokou ziskovost.

  Dva apartmány mají celkem 4 dvoulůžkové ložnice se 4 koupelnami, dvě kuchyně, několik obývacích pokojů a hightlightem nemovitosti je střešní terasa rozdělená na 4 části, kde můžete relaxovat a zároveň pozorovat jeden z nejlepších výhledů v oblasti, panoramatický výhled, kde můžete vidět od pláže až po Benátky Mogán. Terasy jsou přístupné z obou apartmánů a jsou na nich lehátka, kde si můžete užívat slunce, a pergola s velkým jídelním stolem, kde si můžete vychutnat příjemné jídlo pod širým nebem.

  Objekt byl uvnitř kompletně zrekonstruován a fasáda domu si stále zachovává charakteristickou duši této rybářské vesnice. Interiér byl kompletně přestavěn, přičemž byl zachován klasický styl charakteristický pro tuto oblast a kombinován s moderními dekorativními prvky, které zajišťují pohodlí hostů.

  Poloha domu je tak centrální, že budete mít veškeré zázemí na dosah ruky. Pěšky se dostanete na pláž, do přístavu, supermarketů, lékáren a ke všemu, co byste mohli potřebovat.

  Oficiálně registrován v tourism jako rekreační nemovitost, což znamená, že od okamžiku koupě můžete zcela legálně kombinovat své osobní potěšení s příležitostným krátkodobým pronájmem.

  Jedinečná příležitost jak pro investory, tak pro lidi, kteří chtějí žít ve velmi zajímavém prostředí, jakým je staré město Mogán.

  Dispozice :

  Nemovitost je rozdělena na dva samostatné apartmány.

  Apartmán 1: Skládá se z kuchyně v přízemí, 2 koupelen a ložnice. V patře jsou dvě prostorné ložnice a koupelna.

  Apartmán 2: Kuchyň a koupelna v přízemí a obývací pokoj s ložnicí v patře.

  Obě nemovitosti mají přístup na střešní terasu, odkud si můžete užívat ojedinělý výhled na městečko a pobřeží.

  V polosuterénu jsou k dispozici úložné prostory.

  Klimatizace

  Samostatný apartmán

  Vestavěné skříně

  Zařízený

  Pergola

  Suterén

  Ranní slunce

  Solárium

  Terasa

  Skladovací místnost

  Výhled na moře

  Rok výstavby 2000

  Zrekonstruováno