Dvoupodlažní dům Ana Rosa v Puerto Rico

ID nemovitosti

CA5605

Druh nemovitosti

Domy

Lokalita

Mogán

Dispozice

Více

Plocha pozemku (m2)

89

Vybavení

Ano

Cena

349,000.00
Jméno a příjmení *
E-mail *
Telefon
+420
Hledat
  Adresa bydliště
  Znalost angličtiny/španělštiny*
  ne
  ano
  ID nemovitosti
  Zpráva *

  Krásný mezonet v centru Puerto Rico

  Vzácná příležitost získat skvělou nemovitost v blízkosti veškeré občanské vybavenosti v oblíbeném komplexu Ana Rosa.

  Duplex byl kompletně zrekonstruován a vkusně zařízen kvalitními materiály. Byla vyměněna vodovodní a elektrická instalace.

  Díky přístupu bez schodů z úrovně ulice a soukromému parkovišti se jedná o luxus, který může nabídnout jen velmi málo nemovitostí v Portoriku.

  Duplex má příjemné a přirozené světlo díky velkým terasovým dveřím i velkým oknům. Ana Rosa je dobře udržovaný komplex s krásnými zahradami ve společných prostorách a exotickými rostlinami. Z prostorné a detailně propracované terasy nemovitosti můžete snadno dojít ke společnému bazénu, který se nachází přímo naproti. U bazénu se budete cítit téměř jako v soukromí, protože ho využívá jen velmi málo lidí. Současný majitel zapustil do některých dlaždic na terase malá bodová světla, která večer vytvářejí útulnou atmosféru.

  Z terasy se dostanete do úhledného a světlého obývacího pokoje s jídelním koutem a moderní a kompletně vybavenou kuchyní. Ideální pro vytváření kulinářských zážitků, které si můžete vychutnat s přáteli a rodinou.

  Celý dům je vybaven příjemným a diskrétním osvětlením v podobě bodových světel a světel LED. Schodiště do druhého patra má osvětlené stupně, které mu dodávají něco navíc.

  V přízemí byl v návaznosti na kuchyň, vstupní prostor a toaletu pro hosty vytvořen praktický výklenek pro uložení pračky a úklidových prostředků.

  Elegantním schodištěm se dostanete do druhého patra, kde jsou 3 velké ložnice, z nichž jedna má malý balkon, a hlavní koupelna. Je zde dostatek úložného prostoru v podobě vestavěných skříní i pod zvedacími postelemi. Klimatizace na chodbě zajišťuje příjemnou teplotu i v těch nejteplejších nocích.

  Koupelna je nádherně elegantní s čistými, lesklými liniemi, světlými obklady a velkým sprchovým koutem se skleněnou stěnou.

  Tato nemovitost má vše a prodává se zařízená, s výjimkou osobních věcí sentimentální hodnoty.

  Oblíbená a rozlehlá pláž a přístav Puerto Rico jsou vzdáleny 10 minut chůze. V bezprostřední blízkosti se nachází autobusová zastávka a zastávka taxi, 3 nákupní centra, velký výběr kaváren a restaurací, parky, lékárna a zdravotní středisko.

  Ana Rosa má jedinečnou polohu. Přestože se vše nachází v bezprostřední blízkosti, jedná se o tichý a klidný komplex. Rozhodně stojí za návštěvu, proto neváhejte a požádejte o prohlídku ještě dnes.

  Měsíční komunální poplatky: 131 €

  Dispozice :

  Přízemí : obývací pokoj, kuchyň, WC, terasy, prádelna/sklad. Druhé patro: 3 ložnice, balkon, koupelna. Parkování. Přibližně 89 m² (76 m² zapsaných + přístavba cca 13 m²) + terasa 11,38 m² + soukromá zahrada 22,20 m² + přístřešek na auto 15,50 m².

  POZNÁMKA: Přístavba (prádelna/sklad) o rozloze cca 13 m² je původně provedena bez stavebního povolení, je však konsolidována z důvodu uplynutí předepsané lhůty. V důsledku toho bude budoucí stavební povolení pro tuto nemovitost omezeno na údržbu, renovaci nebo náhradu stávajících prvků. Jakékoli další přístavby, úpravy nebo přidávání nových stavebních prvků nebudou povoleny.

  Vybavení :

  - Bezbariérový přístup

  - Klimatizace

  - Vestavěné skříně

  - Balkon

  - Světlý

  - Zařízený nábytkem

  - Odpolední slunce

  - Solárium

  - Terasa

  - Markýza

  - Rok výstavby 1986

  - Zrekonstruováno

  - Orientace na jihozápad

  - Výhledy do krajiny

  Okolí

  - Pobřeží

  - Autobusové zastávky

  - Nákupní centra

  - Centrální poloha

  - Zdravotní středisko

  - Restaurace

  - Zelené plochy