Řadový dům s garáží Arguineguin Casco

ID nemovitosti

CA5615

Druh nemovitosti

Domy

Lokalita

Mogán

Dispozice

Více

Plocha pozemku (m2)

135

Vybavení

Ano

Cena

298,000.00
Jméno a příjmení *
E-mail *
Telefon
+420
Hledat
  Adresa bydliště
  Znalost angličtiny/španělštiny*
  ne
  ano
  ID nemovitosti
  Zpráva *

  Nemovitost v prodeji v Arguineguin Casco, Calle Dibicenas

  Prostorný a útulný rodinný dům ve skvělé lokalitě. Nachází se v rezidenční ulici Dibicenas, slepé ulici s malým provozem. Navíc budete mít na dosah ruky veškerou občanskou vybavenost: dětské hřiště jen pár metrů od domu pro nejmenší, kde si mohou hrát a bavit se, a také výhodný supermarket, kde si můžete bez potíží nakoupit každý den.

  Před vstupem do nemovitosti vás uvítá krásná terasa vedle vchodu, která je ideální pro relaxaci a užívání si čerstvého vzduchu. Interiér nemovitosti těží z příjemného přirozeného světla díky terase a velkým oknům v obývacím pokoji.

  V přízemí najdete prostorný obývací pokoj s jídelním koutem, který je ideální pro rodinná setkání a posezení s přáteli. Samostatná kuchyň vám poskytne volnost při přípravě chutných jídel v naprostém pohodlí. V tomto patře se nachází také koupelna a přístup do garáže, která byla přestavěna na pokoj s koupelnou, ačkoli v případě potřeby se může snadno vrátit ke své původní funkci garáže.

  V patře jsou 4 ložnice, z nichž jedna má venkovní balkon, který vám umožní užívat si výhled a čerstvý vzduch. Dále zde najdete hlavní koupelnu domu, která uspokojí všechny potřeby vaší rodiny.

  Po schodišti do dalšího patra se dostanete na střešní terasu, prostor s nekonečnými možnostmi.

  Najdete zde praktický úložný prostor, ale také můžete toto místo přeměnit na útulné solárium, kde můžete relaxovat na slunci a pořádat zábavná grilování a sdílet nezapomenutelné chvíle se svými blízkými.

  Nenechte si ujít příležitost bydlet v tomto prostorném domě se všemi službami, které budete potřebovat, na dosah ruky.

  Nemovitost je rozdělena do tří podlaží: Přízemí: garáž, hlavní terasa, obývací pokoj, terasa, koupelna a samostatná kuchyň. V patře: 4 ložnice a koupelna. Střešní terasa s úložným prostorem.

  Vybavení :

  - Alarm

  - Vestavěné skříně

  - Balkon

  - Vodní filtr

  - Zahrada

  - Světlý

  - Zařízený nábytkem

  - Terasa

  - Ranní slunce

  - Markýza

  - S garáží

  - S parkovištěm

  - Rok výstavby 1989

  - Dobrý stav

  - Orientace na východ

   

  Okolí :

  - Autobusové zastávky

  - Dětská hřiště

  - Školy

  - Centrální poloha