Řadový třípodlažní dům v obci Mogán

ID nemovitosti

CA 5562

Druh nemovitosti

Domy

Lokalita

Mogán

Dispozice

Více

Obytná plocha (m2)

142

Vybavení

Ano

Cena

365,000.00
Jméno a příjmení *
E-mail *
Telefon
+420
Hledat
  Adresa bydliště
  Znalost angličtiny/španělštiny*
  ne
  ano
  ID nemovitosti
  Zpráva *

  K prodeji nabízíme tento moderní rodinný dům se 4 ložnicemi, který se nachází na okraji obce Mogan. Tento prostorný řadový dům se skládá ze tří podlaží a má dvě terasy, jednu vedle vchodu do domu a hlavní terasu v zadní části vedle kuchyně. Z té druhé je krásný výhled na údolí Mogan a je na ní umístěn gril pro příjemné posezení s rodinou a přáteli.

  Nemovitost nabízí ideální příležitost pro rodinu přestěhovat se do klidnější části obce Mogán, a zároveň je vzdálena pouhých 10 minut jízdy autem od dálnice a malebného letoviska Puerto de Mogán. Dům je v perfektním udržovaném stavu a je vybaven vším, co potřebujete k nastěhování. Při výzdobě a zařizování bylo dbáno na každý detail a noví majitelé se zde budou od prvního dne cítit pohodlně a jako doma. Všechny pokoje jsou prostorné, světlé a klimatizované.

  Ve spodním přízemí se nachází garáž s kapacitou pro dvě vozidla a spoustou prostoru pro uložení všeho potřebného.

  V přízemí se nachází prostorný a světlý obývací pokoj, z něhož se vchází do koupelny a po schodišti je přístup do horního patra a garáže. Dále se nachází samostatná kuchyň vybavená nejmodernějšími spotřebiči a jídelní kout s prosklenými terasovými dveřmi, které vedou na terasu, kde budete trávit spoustu času a užívat si počasí a čerstvého vzduchu, který tato oblast nabízí.

  Horní patro tvoří rodinná koupelna a 4 ložnice. Světlost, dekorace a kvalitní vybavení opět vytvářejí pocit harmonie v celém prostoru.

  Nemovitost se prodává kompletně zařízená a vybavená s výjimkou osobních věcí.

  Obec Mogan je hlavním městem obce, přesto je to krásná malá útulná vesnička zasazená do údolí. Obec nabízí všechny druhy občanské vybavenosti včetně obchodů, supermarketu, restaurací, lékařů, sportovního centra a mnoho dalšího. Pro ty, kteří chtějí zapadnout do kanárského způsobu života, je to ideální místo.

  Vybavení :

  - Klimatizace

  - Vestavěné skříně

  - Dvougaráž

  - Světlý

  - Zařízený

  - Pergola

  - Odpolední slunce

  - Vysoké stropy

  - Terasa

  - Rok výstavby 2005

  - Dobrý stav

  - Orientace na západ

  - Výhled na hory

  Okolí

  - Hory

  - Autobusové zastávky

  - Školy

  - Centrální poloha

  - Zelené plochy