Rodinný dům s ovocným sadem v Mogán

ID nemovitosti

CA 05198

Druh nemovitosti

Luxusní vila

Lokalita

Mogán

Obytná plocha (m2)

180

Vybavení

Částečně

Cena

690,000.00
Jméno *
E-mail *
Telefon
+420
Hledat
  Znalost angličtiny/španělštiny*
  ne
  ano
  Finanční limit
  Zájmová lokalita
  Zpráva *

  Tato rustikální nemovitost o ploše pozemku 2 800 m2 se skládá z kompletně zrekonstruované vily, apartmánu pro hosty s vlastním vchodem a rozsáhlého pozemku plného ovocných stromů, které poskytují velké množství a odrůdy ekologického ovoce. Její poloha, mírně ve vnitrozemí na lehce vyvýšeném pozemku, nabízí klidné prostředí, přesto se nachází jen několik minut jízdy od známého Puerto de Mogán a se snadným napojením na dálnici.

  Tento okouzlující pozemek je plný osobitosti a detailů, počínaje zemědělskou rozmanitostí: avokádo, mango, olivovníky a fíkovníky vedle dalších původních stromů této oblasti, stejně jako kaktusová zahrada a oblast s aromatickými rostlinami a bylinkami. Pozemek je oplocený a dokonale udržovaný a vodu pro stromy zajišťuje cisterna o objemu 25 000 litrů, automatický zavlažovací systém umístěný ve strojovně nabízí možnost řídit dávkování potřebné vody. Celkově byl zohledněn každý detail, který usnadňuje údržbu sadu a dalších výsadeb.

  Hlavní dům se nachází v horní části pozemku, ale je k němu přímý a samostatný přístup přes vlastní příjezdovou cestu. Je celý obklopen otevřenými a krytými terasami, odkud budete obdivovat vzácně se vyskytující výhled na moře a do údolí. Vnitřní rozdělení je následující: prostorný obývací pokoj, rodinná kuchyně, WC a 2 dvoulůžkové ložnice s vlastním sociálním zařízením, z nichž jedna má šatnu. Díky sedlové střeše, vysokým stropům a částečné kamenné fasádě zůstává nemovitost chladná a světlá po celý rok a moderní stavba v rustikálním stylu dokonale zapadá do okolí. Bylo provedeno mnoho vylepšení a přidáno mnoho doplňků pro pohodlí a zpříjemnění vašich dnů; plastová okna, sítě proti hmyzu, vysoce kvalitní elektrické spotřebiče, kvalitní nábytek a bezpečnostní detaily.

  Přízemí tvoří velká garáž s dalším prostorem pro uložení nářadí a velmi prostorný udržovaný, značně vylepšený a moderní byt se dvěma ložnicemi, dvěma koupelnami, obývacím pokojem s kuchyní.

  Zveřejněný plán je třeba považovat za orientační náčrt, nikoli za přesný odraz fyzické reality nemovitosti; v půdorysném uspořádání a rozměrech se mohou vyskytnout nepřesnosti.