Triplex v Loma Dos v Arguineguin

ID nemovitosti

CA 5419

Druh nemovitosti

Domy

Lokalita

Mogán

Dispozice

Více

Obytná plocha (m2)

102

Plocha pozemku (m2)

87

Vybavení

Částečně

Cena

279,000.00
Jméno a příjmení *
E-mail *
Telefon
+420
Hledat
  Adresa bydliště
  Znalost angličtiny/španělštiny*
  ne
  ano
  ID nemovitosti
  Zpráva *

  Prostorný třípodlažní rodinný dům s terasou v rezidenční čtvrti.

  Na konci slepé ulice se nachází tento jedinečný dům se třemi podlažími, soukromým parkovacím stáním u vchodu a terasou s výhledem na moře. Ulice Teguisa se nachází v oblíbené oblasti Loma Dos v Arguineguínu. Je to nejoblíbenější obytná čtvrť obce a je považována za jedno z nejklidnějších míst v jižní části ostrova.

  Nemovitost orientovaná na jih dostává slunce prakticky po celý den a je v dobrém udržovaném stavu. V hlavním patře, které se nachází na úrovni ulice, najdete parkovací místo, malou terasu a vstup do nemovitosti, dveře se otevírají do otevřené kuchyně, obývacího pokoje, WC a na terasu. Horní patro se skládá ze dvou ložnic a koupelny, obě jsou vzdušné a světlé díky přirozenému světlu, které sem proniká od rána. Ve spodním přízemí, které je propojeno schodištěm z hlavního patra, najdete pokoj pro hosty a další koupelnu. Toto patro může mít mnohostranné využití a lze jej snadno přestavět na tělocvičnu nebo kancelář.

  Nemovitost byla nedávno vymalována a modernizována zcela novou kuchyní, která je vybavena špičkovými značkovými spotřebiči. Jelikož je dům nezařízený, můžete využít příležitosti zařídit si jej a vyzdobit podle vlastního vkusu. 

  Dispozice

  Objekt je rozložen do 3 podlaží. Ve druhém patře jsou dvě ložnice a koupelna. V prvním patře je terasa, kde můžete zaparkovat auto, komora, obývací pokoj kuchyně s WC a terasa s výhledem na moře. V přízemí se nachází velký pokoj s koupelnou.

  Vybavení :

  Vestavěné skříně

  Nádrž na vodu

  Světlé

  Zařízené

  Suterén

  Ranní slunce

  Terasa

  Markýza

  Úložný prostor

  Rok výstavby 2002

  Dobrý stav

  Orientace na jihovýchod

  Výhled na moře