Nová luxusní vila v blízkosti golfu Anfi Tauro v komplexu Venecia

ID nemovitosti

CA 5231

Druh nemovitosti

Luxusní vila

Lokalita

Mogán

Dispozice

5+1

Obytná plocha (m2)

284

Plocha pozemku (m2)

405

Vybavení

Ne

Cena

650,000.00
Jméno *
E-mail *
Telefon
+420
Hledat
  Znalost angličtiny/španělštiny*
  ne
  ano
  Finanční limit
  Zájmová lokalita
  Zpráva *

  Na prodej samostatně stojící vila, číslo 14, se třemi ložnicemi a soukromým bazénem, rozdělená na 3 podlaží s terasou a zahradou. Nachází se v nové zástavbě La Venecia de Tauro, v privilegované lokalitě v Tauro-Hälsodalen, Mogán, Gran Canaria.

  Dům se nachází ve slepé uličce, nabízí naprostý klid a za pouhých 5 minut budete na golfovém hřišti Anfi Tauro nebo na pláži.

  Celý projekt se skládá z 20 moderních a komfortních domů, z nichž všechny jsou v současné době dokončeny.

  Architektura domů je moderní a atraktivní, navržená tak, aby splynula s přírodní krajinou, s použitím přírodních kamenů na fasádě a vnějších stěnách.

  Tato nemovitost postavená na obytném pozemku vám nabízí možnost pořídit si první nebo druhé bydlení na Gran Canarii. Možnost pokrýt své výdaje nebo dokonce získat další příjem existuje prostřednictvím rekreačního pronájmu, který je ze zákona na obytných pozemcích povolen.

  Všechny použité materiály a vybavení jsou vysoce kvalitní: obklady z carrarského mramoru na schodišti a v koupelnách, vestavěné skříně, kuchyňská linka na míru, moderní sanitární vybavení atd.

  V rámci své kategorie a vlastností (samostatná výstavba, zcela nový, pozemek o rozloze 400 m², soukromý bazén, velký sklep, dobré povrchové úpravy, klidná lokalita, rezidenční a golfová oblast) budete jen těžko hledat lepší poměr ceny a kvality. Požádejte o návštěvu ….

  Dispozice

  PŘÍZEMÍ Obývací pokoj s jídelnou, samostatná kuchyň s komorou, toaleta pro hosty. Terasa a zahrada s vlastním bazénem.

  TOP FLOOR En suite hlavní ložnice s koupelnou a terasou, 2 další ložnice a koupelna.

  PODZEMÍ Prostorný sklep/garáž, který lze využít jako další pokoj pro hosty nebo místnost pro volnočasové aktivity.

  STŘECHA Sluneční terasa

  Právní poznámka Virtuálně inscenované fotografie jsou z podobné jednotky.

  Novostavby zahrnují desetiletou pojistnou smlouvu, která se vztahuje na:

  a) Během 1 roku: hmotné škody způsobené vadami nebo nedostatky v provedení, které ovlivňují vzhled, konečnou podobu nebo povrchovou úpravu stavebních prací.

  b) Během 3 let: škody způsobené vadami nebo nedostatky stavebních částí nebo instalací, které mají za následek nesplnění požadavků na obyvatelnost (hygiena, izolace atd.).

  c) Během 10 let: věcné škody způsobené na budově vadami nebo závadami, které mají původ v konstrukci a stabilitě budovy nebo ji ovlivňují.

  DLOUHODOBÉ PRONÁJMY Celoroční pronájem: měsíční nájemné 2 500 eur. Hrubý roční příjem 30 000 eur. Pronájem v zimní sezóně: 3 300 eur/měsíc. Hrubý roční příjem 20 000 eur

  KRÁTKODOBÝ DOVOLENKOVÝ PRONÁJEM Neexistují žádná právní omezení, pozemek je klasifikován jako obytný. Plně kompatibilní s vlastním užíváním majitelem, kdykoli je to žádoucí. Očekávaný roční příjem po odečtení poplatků za správu ( včetně plné správy ) a před zdaněním:

  1. rok : 20.000 EUR 2.rok :  24.000 eur 3. rok : 30 000 eur (po konsolidaci produktu v platformách pro pronájem nemovitostí)

  Umístění

  Klidné sídlo TAURO na slunném jihu ostrova Gran Canaria nabízí skvělou kombinaci apartmánů, vil a bungalovů, z nichž mnohé mají vysoký standard. Přímo u prvotřídního golfového areálu Tauro Golf, včetně 9-ti a 18-ti jamkového golfového hřiště s krásnými umělými jezírky a zelenými plochami, je to zelené a příjemné místo pro bydlení nebo dovolenou.

  Kromě vlastní pláže se Tauro nachází 2 km od pláže Amadores a pouhých 12 km od malebného přístavu a pláže v Puerto de Mogan.