Luxusní třípodlažní vila Anfi Tauro Golf v Tauro

ID nemovitosti

CA 05210

Druh nemovitosti

Luxusní vila

Lokalita

Mogán

Dispozice

5+1

Cena

465,000.00
Jméno*
E-mail*
Telefon
+420
    Zpráva*
    Odeslat

    Tento krásný dům se třemi ložnicemi s výhledem na moře a golfové hřiště se nachází v nejexkluzivnějším komplexu v Tauro. Tento dům se nachází na rohovém pozemku a v klidné ulici a má také tři venkovní prostory, kde si můžete po celý den užívat pěkného počasí, které je v této části ostrova vždy přítomno.

    Oblast Anfi Tauro je velmi žádanou lokalitou, vlastnit zde nemovitost, ať už ji chcete mít jako svůj domov na plný úvazek, rekreační dům nebo jako investici do pronájmu, je velice prestižní. Komplex nemovitostí je postaven kolem golfového hřiště, které se svažuje k Atlantickému oceánu, a nabízí komplexní zabezpečení, vynikající údržbu společných pozemků a společný bazén. Supermarket Spar, který uspokojí každodenní potřeby, se nachází jen pár metrů od komplexu. Možnost parkování.

    Nemovitost postavená z vysoce kvalitních materiálů a povrchových úprav je rozložena do tří podlaží. V horním patře se nachází toaleta a malá terasa na opalování, prostřední patro se skládá ze samostatné kuchyně a prostorného obývacího pokoje, ze kterého se vychází na velkou terasu s výhledem na moře, hory a golfové hřiště. V přízemí jsou tři dvoulůžkové ložnice, z nichž dvě mají přístup na třetí terasu, a dvě koupelny.